Čo dokážeme

Sme vtipní a kreatívni, ale predovšetkým rýchli a spoľahliví. Presvedčte sa.

Tlačová
grafika (DTP)

Na internete je dnes každý. Podľa toho to tiež vyzerá. Aby vás bolo vidieť a vaše reklamy fungovali, nechajte si spracovať profesionálne bannery do výkonnostných kampaní, na web alebo na sociálne siete.
chcem dtp

od 25 EUR chci dtp

Elektronické dokumenty

Dnes už so svojimi zákazníkmi alebo dodávateľmi komunikuje elektronicky takmer každý (výnimkám zaistíme tlačenú verziu). Či už potrebujete Word, Excel alebo PowerPoint, spracujeme vaše dokumenty do profesionálnej podoby.

od 80 EUR chcem e-dokument

Online
bannery

Cestou do práce uvidíte desiatky reklám. Na internete ich bude niekoľkonásobne viac. A medzi nimi musí byť tú vašu vidieť a musí zaujať. Nie je to jednoduché, ale ste na správnom mieste. Google, Seznam, Facebook a ďalšie do druhého dňa.

od 120 EUR chcem bannery

Dizajn
webu

Možno sa vám to zdá lacné, ale základný návrh dokážeme pripraviť fakt rýchlo. Vo finále záleží, aký web chystáte a koľko bude mať unikátnych stránok. Takisto to platí pri e-shope. Preto vám dizajn naceníme rýchlo na mieru.

od 300 EUR chcem web

Obalový
dizajn

Obal predáva. Rovnako ako desiatky ďalších vecí však zákazníkov v obchode zaujme najčastejšie okrem zliav práve obal. Grafický návrh je len súčasťou. Dôležitý je aj materiál, o tom vieme svoje. A radi sa o všetko, čo vieme, podelíme.

od 300 EUR chcem obal

Tvorba
loga

Keby bola firma vaša rodina, na stole by ste mali v rámčeku fotku loga a jeho invertné varianty. Navrhneme a zrealizujeme vám logo, ktoré si budú vaši zákazníci pamätať a nedostanú ho z hlavy.

od 400 EUR chcem logo

Kľúčový
vizuál

Jeden obrázok povie viac než tisíc slov. Známa pravda, ktorá pri kľúčovom vizuále platí dvojnásobne. Posolstvo vašej kampane musí byť ľahko pochopiteľné pre cieľovú skupinu a zároveň podporiť vašu značku. Zvládame.

od 400 EUR chcem vizuál

Vizuálna
identita

Existujú stovky miest, kde sa zákazníci stretávajú s vašou značkou. Nestačí dať všade logo – aj keď bude od nás – ale napriek tomu je dôležité všade pôsobiť rovnako. Vizitkou počínajúc, príspevkom na sociálnych sieťach nekončiac.

od 300 EUR chcem identitu

Vlastné písmo

Každý rieši logo, ale pri fonte počujeme, že stačí ten zadarmo. Pritom to nie je také zložité, ako si mnohí predstavujú. Jasne, vlastný font využívajú predovšetkým veľké korporácie, ale za pár desiatok tisíc ho môžete mať aj vy. Potom sa od ostatných naozaj odlíšite.

od 400 EUR chcem písmo

ANIMÁCIA

Buďte pre svojich zákazníkov atraktívna. Animované spoty alebo postavy patria medzi obľúbené prvky komunikácie, ktoré priťahujú väčšiu pozornosť. A o tú predsa ide. Môžeme nezáväzne prebrať, čo by sa k vašej značke hodilo a na koľko by to vyšlo.

od 400 EUR chcem animáciu

3D ANIMÁCIA

Čo sa hýbe, to letí! Vstúpte s nami do sveta 3D grafiky a získajte výhodu nad konkurenciou. Naše grafické štúdio ponúka špičkové služby v oblasti 3D vizualizácií, animácií a modelovania, ktoré vášmu podnikaniu pridajú jedinečný rozmer. Spojte sa s nami a nechajte váš projekt nielen vyniknúť, ale skutočne ožiť

od 600 EUR chcem 3D animáciu

1. Spojíme se

Jdeme vám na ruku. Můžete nám nechat své kontaktní údaje a my se vám ozveme zpět. Nebo nám pošlete rovnou zadání a my obratem vytvoříme nabídku. Ať tak nebo tak, co nejrychleji se s vámi spojíme.


2. Domluvíme se

Máte u sebe nabídku, to znamená že víte, kdy výstup dostanete, kolik to bude stát a všechny další formality. Stačí tak jen dát povel, že se do toho máme pustit a pak si už jen počkat až vám pošleme výstup.

idem do toho

Dokážeme toho omnoho viac, stačí si vybrať

Listový papier

od 24 EUR

Vizitky

od 24 EUR

Leták

od 24 EUR

Plagát

od 24 EUR

Polepy áut

od 24 EUR

CLV

od 24 EUR

Bilbord

od 24 EUR

3D grafika

od 24 EUR

Brožúra

od 24 EUR

Katalóg

od 24 EUR

Stále ste nenašli, čo hľadáte? Na Google chodiť nemusíte. Len nám napíšte, čo chcete, a my to zariadime. V grafike nepoznáme medze.

chcem niečo špeciálne

Mohlo by vás vopred zaujímať

Tu sú slová málo platné. Skrátka to urobte a uvidíte, že splníme vaše očakávania. Komunikujeme rýchlo, takže si hneď môžete overiť náš prístup. Takisto sa snažíme dodať grafické výstupy, ale tam záleží, čo presne potrebujete. Samozrejme, že rýchlosť nie je na úkor kvality. Preto sa k nám klienti vracajú. Alebo to bude možno niečím iným, zistite to.

Záleží na tom, čo od nás budete chcieť pripraviť. Ak to nebude logo, tak to vo väčšine prípadov bude logo vo formáte .ai, prípadne celý logo manuál. Na začiatku však stačí telefón alebo e-mail, aby sme sa s vami mohli spojiť a vyriešiť presné zadanie aj podklady.

Nepredávame rožky, takže je ťažké povedať presnú cenu, pokiaľ od vás nemáme zadanie. Pošlite nám, čo potrebujete, a my sa obratom ozveme späť, aby sme vám dali presný odhad. Inak orientačné ceny máme v cenníku, ale naozaj im hovoríme orientačné. Záleží na vás, čo si budete priať.

Každý z Loomenov má veľa záujmov, ale to vás asi nezaujíma. Vďaka tomu, že spolupracujeme s ďalšími profesionálmi na rôzne odvetvia (predovšetkým teda v marketingu), tak sme schopní zaistiť aj ďalšie služby. Radi vám predstavíme, kto sú naši partneri a možno vás tiež nadchnú.

Aj to sa môže stať, a úprimne, nebudete prvý ani posledný. Niekedy sa to skrátka stane. Preto máte v cene dve úpravy zadarmo. Zároveň vieme, že keď spoločne pripravíme kvalitné zadanie, väčšina výstupov je dobrá na prvýkrát. Ide o to vopred definovať, čo je cieľom a na koho má grafika pôsobiť.

Výstupy, ktoré od nás dostanete, patria vám. Máte na ne teda licenciu od nás zadarmo.

Ozveme sa vám