ANIMÁCIA

Buďte pre svojich zákazníkov atraktívna. Animované spoty alebo postavy patria medzi obľúbené prvky komunikácie, ktoré priťahujú väčšiu pozornosť. A o tú predsa ide. Môžeme nezáväzne prebrať, čo by sa k vašej značke hodilo a na koľko by to vyšlo.

Vytvoríme vám na mieru animované spoty, bannery na web alebo animované logo, ktoré si všetci okamžite zapamätajú. Môžeme sa pustiť aj do zložitejších vecí, pretože sme Loomeni. Čo napríklad animované video, ktoré vysvetlí váš produkt alebo len tak nejaký brandový spot?

toto ma zaujíma

Stále neviete, prečo využiť animácie?

Zaujmú

3x viac

Hodí sa

pre všetkých

Veľa

možných štýlov

Odlišuje

značku

Takto tancuje náš animovaný Loomen Loomík
… a to sme sa len hrali.

NESKÚŠAJTE ELÉVOV, SPOĽAHNITE SA NA LOOMENOV

Doručujeme rýchlejšie než pošta

Služby, ktoré zaberú menej než 3 hodiny práce, budete mať do druhého pracovného dňa.

Tiež je na nás spoľahnutie

Spoľahnúť sa môžete nielen na termíny, ale aj dvojitú kontrolu, že je všetko bez chýb.

… a, samozrejme, sa to páči

Niekedy fungujú lepšie škaredé výstupy. U nás máme radšej tie pekné, funkčné. Taký dostanete.

ozvite sa mi

Čo by vás ešte mohlo k animáciám zaujímať

Tu sú slová málo platné. Jednoducho to urobte a uvidíte, že splníme vaše očakávania. Komunikujeme rýchlo, takže si hneď môžete overiť náš prístup. Rovnako sa snažíme dodať grafické výstupy, ale tam záleží, čo presne potrebujete. Samozrejme, že rýchlosť nie je na úkor kvality. Preto sa k nám klienti vracajú. Alebo to bude možno niečím iným, zistite to.

Nepredávame rožky, tak je ťažké povedať presnú cenu, pokiaľ od vás nemáme zadanie. Akonáhle dáme dohromady zadanie, obratom vám dáme aj presnú cenovku. Inak orientačné ceny máme v cenníku, ale skutočne im hovoríme orientačné. Záleží na vás, čo všetko si budete priať.

Áno. Sedíme na jednom mieste so šikovným tímom markeťákov, ktorí sa vyznajú v offline aj online prostredí. Väčšinu nápadov s nimi konzultujeme a vieme, že budú radi, keď si strihneme nejaký projekt spoločne. Aby sme všetko uľahčili, všetky podklady im odovzdáme a môžete si tak ušetriť čas pri komunikácii s ďalšou agentúrou.

Aj to sa môže stať, a úprimne, nebudete prvá ani posledná. Niekedy sa to jednoducho stane. Preto všetko priebežne konzultujeme a hľadáme ideálne riešenie, ktoré bude funkčné a zároveň s ním budete spokojný.

Určite vás toho zaujíma viac, tak sa nám ozvite a všetko prejdeme.

Ozveme sa vám