Booknite si Loomenov

Objednajte si vopred na mesiac počet hodín a získajte nadštandardné služby. Pracovať budeme rovnako dobre, ako keď si nás objednáte jednorazovo, ale vďaka grafickému balíčku budú mať vaše zadania prioritu a navyše vám budeme účtovať menej.

Stačí si vybrať, koľko hodín mesačne budete potrebovať, a my vám obratom pripravíme kalkuláciu. Môže sa stať, že hodiny nestihnete vyčerpať, tak vám ich prevedieme do ďalšieho mesiaca. A ak budete potrebovať viac grafiky? Tak vám kapacitu navýšime.

ukážte mi viac

4 dôvody, prečo sa vám vyplatí balíček

Je to jednoduchšie

Dostanete vlastnú spojku na všetkých Loomenov, ktorej poviete, čo si prajete, a dostanete to.

Je to efektívnejšie

Pri dlhodobej spolupráci je viac priestoru pre rozvíjanie vašej grafiky, ktorú si osvojíme.

Je to lacnejšie

Ideme na to rovnako ako ostatní. Keď nakupujete vo väčšom, platíte menej. Takisto u nás.

Je to istejšie

Našou víziou je spracovávať grafiku rýchlo. Prioritu bleskového spracovania však budú mať vždy stáli partneri.

 

Teraz vás neprehovárame, ale radíme. Rozhodne sa rozhodnite pre balíček..

Ak váhate, tak poďme vyskúšať jednou rýchlovku.

 


chcem grafický balíček

Kto sa už tiež presvedčil a je spokojný

Všetko, čo o grafickom balíčku potrebujete vedieť

Tak ako si napríklad platíte mesačne paušál u mobilného operátora, takisto to môžete mať aj s grafikou. Len bez výpadkov signálu, nedostatku dát a predovšetkým s férovým vyúčtovaním.

V tomto vám necháme voľnú ruku. Poďte nám najprv povedať, ako ku grafike pristupujete a aké veci spracovávate pravidelne. Pomôžeme vám zvoliť ideálny počet hodín. Ak to viete, tak sa nás nemusíte na nič pýtať a len si nás objednajte. Počet hodín je neobmedzený.

Dalo by sa povedať, že cena bude iba na vás. Hodinovú sadzbu vám dodáme, hneď ako nám poviete, koľko budete chcieť mesačne hodín a na koľko mesiacov. Samozrejme platí, že čím viac chcete, tým menej platíte za hodinu.

Nič sa nedeje. Prevedieme vám ich do ďalšieho mesiaca.

Nič sa nedeje. Po prvé budete mať o hodinách presný prehľad. Po každom výstupe dostanete aktualizovaný stav. A ak by to nestačilo, tak sa dohodnete s prideleným projekťákom a on za vás všetko vybaví. Samozrejme, za výhodnejšiu hodinovú sadzbu, ktorú vám dáme za paušál.

Tu sú slová málo platné. Jednoducho to urobte a uvidíte, že splníme vaše očakávania. Komunikujeme rýchlo, takže si hneď môžete overiť náš prístup. Takisto sa snažíme dodať grafické výstupy, ale tam záleží na tom, čo presne potrebujete. Samozrejme, že rýchlosť nie je na úkor kvality. Preto sa k nám klienti vracajú. Alebo to bude možno niečím iným, zistite to.

Na začiatku však stačí telefón alebo e-mail, aby sme sa s vami mohli spojiť a vyriešiť presné zadanie aj podklady. Následne z vás vytiahneme všetko dôležité o vašom podnikaní, aby sme vedeli, aké logo vám bude sedieť. Potom sa pustíme do diela a budeme potrebovať priebežne vedieť váš názor.

Každý z Loomenov má veľa záujmov, ale to vás asi nezaujíma. Vďaka tomu, že spolupracujeme s ďalšími profesionálmi na rôzne odvetvia (predovšetkým teda v marketingu), tak sme schopní zaistiť aj ďalšie služby. Radi vám predstavíme, kto sú naši partneri a možno vás tiež nadchnú.

Ozveme sa vám