TVORBA LOGA

Zákazníci si vás najčastejšie spoja so samotnou službou alebo produktom. Hneď za nimi je logo. Preto musí byť výrazné, originálne a jedinečné. Ak vám tento návod nestačí, radi vám také pripravíme.

V poslednom čase sa tiež rozmohol taký nešvár v podobe generátorov log, kde dostanete logo zadarmo alebo za pár stoviek. Originalitu v návrhu však nehľadajte. Ak to so svojím podnikaním alebo len projektom myslíte vážne, nekupujte béčkový tovar.

ozvite sa mi

4 základné dôvody, prečo logo od Loomenov

Bude

originálne

Bude

výrazné

Bude

nezameniteľné

Bude

funkčné


Aké logá nám prešli pod rukami

Prečo Loomeni neveria generátorom log

Prvý loomen

Nikdy som neveril ničomu, čo je zadarmo. Ako sa hovorí, že keď je niečo zadarmo, tak nejde o samotný produkt, pretože produktom je používateľ. Ako to bude podľa vás s logom z generátora?

Druhý loomen

Pri tvorbe loga sa tiež inšpirujeme tým, čo už funguje. Špeciálne musíme poznať logá vašich konkurentov, aby vaše logo bolo originálne a vyniklo. Dokáže to váš generátor?

Tretí loomen

Logom sa to nekončí. A teraz nemyslím tvorbu reklamy a ďalších marketingových vecí. Ako samotné logo je dôležitý aj logo manuál, vďaka ktorému sa bude s vašou najväčšou cennosťou zaobchádzať, ako sa má. Kto vám ho vygeneruje?

Štvrtý loomen

Niekomu automaticky vygenerované logo stačí. Mne nie. Nielenže ma to živí, ale rada hľadám v logách spojitosti so značkou, ktoré mi dodávajú dôveryhodnosť firiem.

chcem originál

Čo by vás ešte mohlo zaujímať

Tu sú slová málo platné. Jednoducho to urobte a uvidíte, že splníme vaše očakávania. Komunikujeme rýchlo, takže si hneď môžete overiť náš prístup. Takisto sa snažíme dodať grafické výstupy, ale tam záleží na tom, čo presne potrebujete. Samozrejme, že rýchlosť nie je na úkor kvality. Preto sa k nám klienti vracajú. Alebo to bude možno niečím iným, zistite to.

Na začiatku však stačí telefón alebo e-mail, aby sme sa s vami mohli spojiť a vyriešiť presné zadanie aj podklady. Následne z vás vytiahneme všetko dôležité o vašom podnikaní, aby sme vedeli, aké logo vám bude sedieť. Potom sa pustíme do diela a budeme potrebovať priebežne vedieť váš názor.

Nepredávame rožky, takže je ťažké povedať presnú cenu, ak od vás nemáme zadanie. Pošlite nám, čo potrebujete, a my sa obratom ozveme späť, aby sme vám dali presný odhad. Inak orientačné ceny máme v cenníku, ale naozaj im hovoríme orientačné. Záleží na vás, čo si budete priať. Základné logá s manuálom však zvládneme už od 410 EUR.

Každý z Loomenov má veľa záujmov, ale to vás asi nezaujíma. Vďaka tomu, že spolupracujeme s ďalšími profesionálmi na rôzne odvetvia (predovšetkým teda v marketingu), tak sme schopní zaistiť aj ďalšie služby. Radi vám predstavíme, kto sú naši partneri, a možno vás tiež nadchnú.

Aj to sa môže stať, a úprimne, nebudete prvý ani posledný. Niekedy sa to skrátka stane. Preto máte v cene dve úpravy zadarmo. Zároveň vieme, že keď spoločne pripravíme kvalitné zadanie, väčšina výstupov je dobrá na prvýkrát. Ide o to vopred definovať, čo je cieľom a na koho má grafika pôsobiť.

Výstupy, ktoré od nás dostanete, patria vám. Máte na ne teda licenciu od nás zadarmo.

Určite vás toho zaujíma viac, tak sa nám ozvite a všetko prejdeme.

Ozveme sa vám