Obalový dizajn

Občas je to jediná možnosť, ako sa môžete odlíšiť od konkurencie. A navyše na veľmi obmedzenom priestore. Váš obal musí priťahovať ruky zákazníkov. Potrebujete tak dizajn, ktorý bude veľmi rozlíšiteľný a zároveň bude dobre charakterizovať vašu značku.

Máme u nás pár Loomenov, ktorí nad obalmi vedú dlhé diskusie a pri návrate z obchodu sa pustia do prerobenia obalov, ktoré práve videli. Nenechajte ich to robiť aj s vaším obalom. Povedzte im, nech to navrhnú rovno. Všetci budeme mať radosť.

Chcem mať radosť

Obsah je na vás. Obal na nás

Bude

rozpoznateľný

Bude

funkčný

Bude

sa vám páčiť

Bude

zarábať


Komu sme navrhovali obaly a pomáhali predávať

NESKÚŠAJTE ELÉVOV, SPOĽAHNITE SA NA LOOMENOV

Doručujeme rýchlejšie než pošta

Služby, ktoré zaberú menej než 3 hodiny práce, budete mať do druhého pracovného dňa.

Tiež je na nás spoľahnutie

Spoľahnúť sa môžete nielen na termíny, ale aj dvojitú kontrolu, že je všetko bez chýb.

… a, samozrejme, sa to páči

Niekedy fungujú lepšie škaredé výstupy. U nás máme radšej tie pekné, funkčné. Taký dostanete.

ozvite sa mi

Čo by vás ešte mohlo o tvorbe obalov zaujímať

Tu sú slová málo platné. Jednoducho to urobte a uvidíte, že splníme vaše očakávania. Komunikujeme rýchlo, takže si hneď môžete overiť náš prístup. Takisto sa snažíme dodať grafické výstupy, ale tam záleží na tom, čo presne potrebujete. Samozrejme, že rýchlosť nie je na úkor kvality. Preto sa k nám klienti vracajú. Alebo to bude možno niečím iným, zistite to.

Na začiatku stačí telefón alebo e-mail, aby sme sa s vami mohli spojiť a vyriešiť presné zadanie aj podklady. Následne z vás vytiahneme všetko dôležité o vašom podnikaní, aby sme vedeli, aký web sa vám páči a aký sa bude páčiť vašim zákazníkom. Potom sa pustíme do diela a budeme potrebovať priebežne vedieť váš názor.

Nepredávame rožky, tak je ťažké povedať presnú cenu, ak od vás nemáme zadanie. Len čo dáme dohromady zadanie, obratom vám dáme aj presnú cenovku. Inak orientačné ceny máme v cenníku, ale naozaj im hovoríme orientačné. Záleží na vás, čo všetko si budete priať.

Premýšľame o obale ako celku, takže vám odporučíme aj materiál. Je, samozrejme, na vás, ako sa rozhodnete. Vieme, že dôležitý je rozpočet, ale hľadáme také riešenie, aby obal pôsobil atraktívne a pomáhal vám zvyšovať obrat.

Aj to sa môže stať, a úprimne, nebudete prvý ani posledný. Niekedy sa to skrátka stane. Preto všetko priebežne konzultujeme a hľadáme ideálne riešenie, ktoré bude funkčné a zároveň s ním budete spokojný.

Určite vás toho zaujíma viac, tak sa nám ozvite a všetko prejdeme.

Ozveme sa vám