ELEKTRONICKÉ
DOKUMENTY

Keď niekomu posielate e-mail, zdieľate tabuľku, chystáte ponuku, tak si pamätajte, že obsah je síce kráľ, ale forma je kráľovná. A tú sa nedá odbiť. Každý, kto otvorí akýkoľvek dokument, sa najprv pozrie, ako to vyzerá. Keď ho zaujmete v prvej sekunde, máte väčšiu šancu, že všetko dopadne podľa vášho očakávania.

Bežne chystáme elektronické dokumenty ako hlavičkový papier, podpis v e-maile, prezentácie, faktúry a v podstate čokoľvek, čo vám napadne a budete potrebovať. Vždy dbáme na to, aby bola vaša značka viditeľná a odovzdávala svoje poslanie všetkým, ktorí s ňou prídu do kontaktu.

Predveďte sa

Vieme, prečo budete radi, keď vám pripravíme všetky dokumenty

Zjednotenie

komunikácie

Posilnenie

značky

Zjednodušenie

práce


Kto už využíva v komunikácii našu prácu

NESKÚŠAJTE ELÉVOV, SPOĽAHNITE SA NA LOOMENOV

Doručujeme rýchlejšie než pošta

Služby, ktoré zaberú menej než 3 hodiny práce, budete mať do druhého pracovného dňa.

Tiež je na nás spoľahnutie

Spoľahnúť sa môžete nielen na termíny, ale aj dvojitú kontrolu, že je všetko bez chýb.

… a, samozrejme, sa to páči

Niekedy fungujú lepšie škaredé výstupy. U nás máme radšej tie pekné, funkčné. Taký dostanete.

ozvite sa mi

Čo by vás ešte mohlo k vizuálnej identite zaujímať

Tu sú slová málo platné. Jednoducho to urobte a uvidíte, že splníme vaše očakávania. Komunikujeme rýchlo, takže si hneď môžete overiť náš prístup. Takisto sa snažíme dodať grafické výstupy, ale tam záleží na tom, čo presne potrebujete. Samozrejme, že rýchlosť nie je na úkor kvality. Preto sa k nám klienti vracajú. Alebo to bude možno niečím iným, zistite to.

Na začiatku stačí telefón alebo e-mail, aby sme sa s vami mohli spojiť a vyriešiť presné zadanie aj podklady. Následne z vás vytiahneme všetko dôležité o vašom podnikaní, aby sme vedeli, aký web sa vám páči a aký sa bude páčiť vašim zákazníkom. Potom sa pustíme do diela a budeme potrebovať priebežne poznať váš názor.

Nepredávame rožky, takže je ťažké povedať presnú cenu, ak od vás nemáme zadanie. Len čo dáme dohromady zadanie, obratom vám dáme aj presnú cenovku. Inak orientačné ceny máme v cenníku, ale naozaj im hovoríme orientačné. Záleží na vás, čo všetko si budete priať.

Áno. Sedíme na jednom mieste so šikovným tímom, ktorý robí weby pod značkou Oscarix. Aby sme celý proces uľahčili, všetky podklady im odovzdáme a dohliadneme, aby stránky zodpovedali presne zadaniu aj dizajnu.

Aj to sa môže stať, a úprimne, nebudete prvý ani posledný. Niekedy sa to skrátka stane. Preto všetko priebežne konzultujeme a hľadáme ideálne riešenie, ktoré bude funkčné a zároveň s ním budete spokojný.

Určite vás toho zaujíma viac, tak sa nám ozvite a všetko prejdeme.

Ozveme sa vám