Vizuálna identita

Uľahčite zákazníkom kontakt s vašou značkou. Vizuálna identita je základným prvkom celej vašej firmy. Aby ste na tomto kameni mohli stavať, potrebujete viac než logo a font. Do vašej vizuálnej identity premietneme firemné hodnoty a filozofiu celej firmy.

Vizuálna identita musí fungovať ako komplexný prvok, preto si spoločne pripravíme analýzu kontaktných miest, kde sa zákazníci stretávajú s vašou značkou. Jednotlivé miesta odladíme tak, aby vaša značka fungovala a zarábala vám peniaze.

to sa mi páči

Prečo urobíte dobre, keď vám spracujeme vizuálne identity

Navýšite

hodnotu vašej značky

Zaistíte

rozpoznateľnosť značky

Zaujmete

omnoho viac zákazníkov

Získate

dôveru zákazníkov

Ušetríte

na spracovaní grafiky

Je toho omnoho viac, ale toto azda stačí na presvedčenie, že sa o tom spolu musíme porozprávať.

ozvite sa mi

Tu sme sa pustili do vizuálnej identity

NESKÚŠAJTE ELÉVOV, SPOĽAHNITE SA NA LOOMENOV

Doručujeme rýchlejšie než pošta

Služby, ktoré zaberú menej než 3 hodiny práce, budete mať do druhého pracovného dňa.

Tiež je na nás spoľahnutie

Spoľahnúť sa môžete nielen na termíny, ale aj dvojitú kontrolu, že je všetko bez chýb.

… a, samozrejme, sa to páči

Niekedy fungujú lepšie škaredé výstupy. U nás máme radšej tie pekné, funkčné. Taký dostanete.

ozvite sa mi

Čo by vás mohlo o vizuálnej identite zaujímať

Tu sú slová málo platné. Jednoducho to urobte a uvidíte, že splníme vaše očakávania. Komunikujeme rýchlo, takže si hneď môžete overiť náš prístup. Takisto sa snažíme dodať grafické výstupy, ale tam záleží na tom, čo presne potrebujete. Samozrejme, že rýchlosť nie je na úkor kvality. Preto sa k nám klienti vracajú. Alebo to bude možno niečím iným, zistite to.

Na začiatku stačí telefón alebo e-mail, aby sme sa s vami mohli spojiť a vyriešiť presné zadanie aj podklady. Následne z vás vytiahneme všetko dôležité o vašom podnikaní, aby sme vedeli, ako vizuálnu identitu nastaviť. Potom sa pustíme do diela a budeme potrebovať priebežne vedieť váš názor.

Nepredávame rožky, tak je ťažké povedať presnú cenu, ak od vás nemáme zadanie. Len čo dáme dohromady zadanie, obratom vám dáme aj presnú cenovku. Inak orientačné ceny máme v cenníku, ale naozaj im hovoríme orientačné. Záleží na vás, čo všetko si budete priať.

Každý z Loomenov má veľa záujmov, ale to vás asi nezaujíma. Vďaka tomu, že spolupracujeme s ďalšími profesionálmi na rôzne odvetvia (predovšetkým teda v marketingu), tak sme schopní zaistiť aj ďalšie služby. Radi vám predstavíme, kto sú naši partneri, a možno vás tiež nadchnú.

Aj to sa môže stať, a úprimne, nebudete prvý ani posledný. Niekedy sa to skrátka stane. Preto všetko priebežne konzultujeme a hľadáme ideálne riešenie, ktoré bude funkčné a zároveň s ním budete spokojný.

Výstupy, ktoré od nás dostanete, patria vám. Máte na ne teda licenciu od nás zadarmo.

Určite vás toho zaujíma viac, tak sa nám ozvite a všetko prejdeme.

Ozveme sa vám