DTP

To máte banner na výšku, to máte banner na šírku, potom ešte nejaký leták a nakoniec aby sa z toho jeden grafik zbláznil. Loomeni nie. Vieme, že sa nedá stále vymýšľať logá, kľúčové vizuály a striekať okolo seba nápady. Niekedy je potrebné sadnúť si za stroj a urobiť všetko ostatné.

Berieme to ako relax, ale zároveň si držíme reputáciu. Preto sa na nás môžete obrátiť s čímkoľvek a garantujeme vám, že to urobíme vždy lepšie a rýchlejšie než nejakí elévi. Tak sem so zadaním, nech sa môžeme predviesť.

Predveďte sa

ROBÍME TO UŽ VEĽA ROKOV,
A TAK POZNÁME VAŠE POTREBY, PRETO U NÁS DTP

robíme

na termín

robíme

bez preklepov

robíme

na prvý pokus

robíme

bez odvrávania


Kto vie, že DTP zvládame rýchlo a dobre

NESKÚŠAJTE ELÉVOV, SPOĽAHNITE SA NA LOOMENOV

Doručujeme rýchlejšie než pošta

Služby, ktoré zaberú menej než 3 hodiny práce, budete mať do druhého pracovného dňa.

Tiež je na nás spoľahnutie

Spoľahnúť sa môžete nielen na termíny, ale aj dvojitú kontrolu, že je všetko bez chýb.

… a, samozrejme, sa to páči

Niekedy fungujú lepšie škaredé výstupy. U nás máme radšej tie pekné, funkčné. Taký dostanete.

ozvite sa mi

Co by vás ještě mohlou DTP zajímat

Tu sú slová málo platné. Jednoducho to urobte a uvidíte, že splníme vaše očakávania. Komunikujeme rýchlo, takže si hneď môžete overiť náš prístup. Takisto sa snažíme dodať grafické výstupy, ale tam záleží na tom, čo presne potrebujete. Samozrejme, že rýchlosť nie je na úkor kvality. Preto sa k nám klienti vracajú. Alebo to bude možno niečím iným, zistite to.

Na začiatku stačí telefón alebo e-mail, aby sme sa s vami mohli spojiť a vyriešiť presné zadanie aj podklady. Následne z vás vytiahneme všetko dôležité o vašom podnikaní, aby sme vedeli, aký web sa vám páči a aký sa bude páčiť vašim zákazníkom. Potom sa pustíme do diela a budeme potrebovať priebežne vedieť váš názor.

Nepredávame rožky, takže je ťažké povedať presnú cenu, ak od vás nemáme zadanie. Len čo dáme dohromady zadanie, obratom vám dáme aj presnú cenovku. Inak orientačné ceny máme v cenníku, ale naozaj im hovoríme orientačné. Záleží na vás, čo všetko si budete priať.

Áno. Sedíme na jednom mieste so šikovným tímom markeťákov, ktorí sa vyznajú v offline aj online prostredí. Väčšinu nápadov s nimi konzultujeme a vieme, že budú radi, keď budeme robiť nejaký projekt spoločne. Aby sme všetko uľahčili, všetky podklady im odovzdáme a môžete si tak ušetriť čas pri komunikácii s ďalšou agentúrou.

Aj to sa môže stať, a úprimne, nebudete prvý ani posledný. Niekedy sa to skrátka stane. Preto všetko priebežne konzultujeme a hľadáme ideálne riešenie, ktoré bude funkčné a zároveň s ním budete spokojný.

Určite vás toho zaujíma viac, tak sa nám ozvite a všetko prejdeme.

Ozveme sa vám