KĽÚČOVÝ VIZUÁL

Máte iba pár príležitostí, ako zaujať verejnosť. So štýlovým kľúčovým vizuálom to pôjde ľahšie. Nie je to o tom, že by vašu kampaň spasil, ale aj z priemerného nápadu dokáže jeden obrázok urobiť veľké divadlo.

Kľúčové vizuály obvykle tvoríme v rámci vytvorenia celého komunikačného konceptu, ale sme Loomeni, takže môžete prísť rovno aj s konceptom a my mu dáme len tvár. Necháme to na vás, ako vám to vyhovuje. My vieme, že grafiku riešiť nemusíte.

chcem super kľúčák

OZVITE SA, KEĎ CHCETE, ABY BOL VÁŠ KĽÚČOVÝ VIZUÁL

Pútavý

Funkčný

Profesionálny

Inšpirujúci

to chcem

PÁR KĽÚČOVÝCH VIZUÁLOV, KTORÉ MÁME ZA SEBOU

NESKÚŠAJTE ELÉVOV, SPOĽAHNITE SA NA LOOMENOV

Doručujeme rýchlejšie než pošta

Služby, ktoré zaberú menej než 3 hodiny práce, budete mať do druhého pracovného dňa.

Tiež je na nás spoľahnutie

Spoľahnúť sa môžete nielen na termíny, ale aj dvojitú kontrolu, že je všetko bez chýb.

… a, samozrejme, sa to páči

Niekedy fungujú lepšie škaredé výstupy. U nás máme radšej tie pekné, funkčné. Taký dostanete.

ozvite sa mi

ČO BY VÁS EŠTE MOHLO O TVORBE KĽÚČOVÉHO VIZUÁLU ZAUJÍMAŤ

Tu sú slová málo platné. Jednoducho to urobte a uvidíte, že splníme vaše očakávania. Komunikujeme rýchlo, takže si hneď môžete overiť náš prístup. Takisto sa snažíme dodať grafické výstupy, ale tam záleží na tom, čo presne potrebujete. Samozrejme, že rýchlosť nie je na úkor kvality. Preto sa k nám klienti vracajú. Alebo to možno bude niečím iným, zistite to.

Na začiatku stačí telefón alebo e-mail, aby sme sa s vami mohli spojiť a vyriešiť presné zadanie aj podklady. Následne z vás vytiahneme všetko dôležité o vašom podnikaní, aby sme vedeli, aký web sa vám páči a aký sa bude páčiť vašim zákazníkom. Potom sa pustíme do diela a budeme potrebovať priebežne vedieť váš názor.

Nepredávame rožky, tak je ťažké povedať presnú cenu, ak od vás nemáme zadanie. Len čo dáme dohromady zadanie, obratom vám dáme aj presnú cenovku. Inak orientačné ceny máme v cenníku, ale naozaj im hovoríme orientačné. Záleží na vás, čo všetko si budete priať.

Áno. Sedíme na jednom mieste so šikovným tímom markeťákov, ktorí sa vyznajú v offline aj online prostredí. Väčšinu nápadov s nimi konzultujeme a vieme, že budú radi, keď budeme pracovať na nejakom projekte spoločne. Aby sme všetko uľahčili, všetky podklady im dáme a môžete si tak ušetriť čas pri komunikácii s ďalšou agentúrou.

Aj to sa môže stať, a úprimne, nebudete prvý ani posledný. Niekedy sa to skrátka stane. Preto všetko priebežne konzultujeme a hľadáme ideálne riešenie, ktoré bude funkčné a zároveň s ním budete spokojný.

Určite vás toho zaujíma viac, tak sa nám ozvite a všetko prejdeme.

Ozveme sa vám