Dizajn webu

Je to vaša výkladná skriňa, tak musí vyzerať všade dobre. Na mobile, tablete aj počítači. Zároveň musí byť originálna, ale nie zas tak veľmi, aby sa na webe vaši zákazníci stratili. Nestratili ste sa v tom? Dobre, tak pokračujeme.

Je to jednoduché. Máme za sebou desiatky návrhov dizajnu webu, a tak vás celým procesom prevedieme a na konci dostanete návrh stránok, z ktorých nespustíte oči. Potom už stačí len stránky spustiť a s tým vám pomôžeme tiež. Takže nie je na čo čakať.

ozvite sa mi

Tieto očakávania plní dizajn webu od Loomenov

Je originálny

Je funkčný

Je rýchlo

Je pekný

Máme v rukáve ďalšie tromfy, ktoré si povieme osobne. Chcete ich počuť?

áno, chcem
nie, nechcem

Komu sme už poslúžili s návrhom dizajnu webu

NESKÚŠAJTE ELÉVOV, SPOĽAHNITE SA NA LOOMENOV

Doručujeme rýchlejšie než pošta

Služby, ktoré zaberú menej než 3 hodiny práce, budete mať do druhého pracovného dňa.

Tiež je na nás spoľahnutie

Spoľahnúť sa môžete nielen na termíny, ale aj dvojitú kontrolu, že je všetko bez chýb.

… a, samozrejme, sa to páči

Niekedy fungujú lepšie škaredé výstupy. U nás máme radšej tie pekné, funkčné. Taký dostanete.

ozvite sa mi

Čo by vás ešte mohlo zaujímať

Tu sú slová málo platné. Jednoducho to urobte a uvidíte, že splníme vaše očakávania. Komunikujeme rýchlo, takže si hneď môžete overiť náš prístup. Takisto sa snažíme dodať grafické výstupy, ale tam záleží na tom, čo presne potrebujete. Samozrejme, že rýchlosť nie je na úkor kvality. Preto sa k nám klienti vracajú. Alebo to bude možno niečím iným, zistite to.

Na začiatku stačí telefón alebo e-mail, aby sme sa s vami mohli spojiť a vyriešiť presné zadania aj podklady. Následne z vás vytiahneme všetko dôležité o vašom podnikaní, aby sme vedeli, aký web sa vám páči a aký sa bude páčiť vašim zákazníkom. Potom sa pustíme do diela a budeme potrebovať priebežne vedieť váš názor.

Nepredávame rožky, tak je ťažké povedať presnú cenu, ak od vás nemáme zadanie. Len čo dáme dohromady zadanie, obratom vám dáme aj presnú cenovku. Inak orientačné ceny máme v cenníku, ale naozaj im hovoríme orientačné. Záleží na vás, čo všetko si budete priať.

Áno. Sedíme na jednom mieste so šikovným tímom, ktorý robí weby pod značkou Oscarix. Aby sme celý proces uľahčili, všetky podklady im odovzdáme a dohliadneme, aby stránky zodpovedali presne zadaniu aj dizajnu.Aj to sa môže stať, a úprimne, nebudete prvý ani posledný. Niekedy sa to skrátka stane. Preto všetko priebežne konzultujeme a hľadáme ideálne riešenie, ktoré bude funkčné a zároveň s ním budete spokojný.

Určite vás toho zaujíma viac, tak sa nám ozvite a všetko prejdeme.

Ozveme sa vám