Vlastné písmo

Každý rieši logo, ale pri fonte počujeme, že stačí ten zadarmo. Pritom to nie je také zložité, ako si mnohí predstavujú. Jasne, vlastný font využívajú predovšetkým veľké korporácie, ale za pár desiatok tisíc ho môžete mať aj vy. Potom sa od ostatných naozaj odlíšite.

Navyše sa nemusíte trápiť s tým, že si vyberiete font a nakoniec zistíte, že napríklad nepodporuje všetky znaky. To sa vám tu nestane. Aj keby ste si vymysleli novú abecedu, čo príliš neodporúčame, pripravíme všetky znaky, ktoré potrebujete.

chcem vedieť viac

Vlastný font nie je len tak nejaká loomenovina

Odlišuje

značku

Zvyšuje

atraktivitu

Má všetky

znaky

Je iba

váš

Mať vlastný font má veľa výhod. Poďme ich prebrať.

poďme to prebrať

NESKÚŠAJTE ELÉVOV, SPOĽAHNITE SA NA LOOMENOV

Doručujeme rýchlejšie než pošta

Služby, ktoré zaberú menej než 3 hodiny práce, budete mať do druhého pracovného dňa.

Tiež je na nás spoľahnutie

Spoľahnúť sa môžete nielen na termíny, ale aj dvojitú kontrolu, že je všetko bez chýb.

… a, samozrejme, sa to páči

Niekedy fungujú lepšie škaredé výstupy. U nás máme radšej tie pekné, funkčné. Taký dostanete.

Čo by vás mohlo ešte zaujímať?

Tu sú slová málo platné. Jednoducho to urobte a uvidíte, že splníme vaše očakávania. Komunikujeme rýchlo, takže si hneď môžete overiť náš prístup. Takisto sa snažíme dodať grafické výstupy, ale tam záleží na tom, čo presne potrebujete. Samozrejme, že rýchlosť nie je na úkor kvality. Preto sa k nám klienti vracajú. Alebo to možno bude niečím iným, zistite to.

Na začiatku stačí telefón alebo e-mail, aby sme sa s vami mohli spojiť a vyriešiť presné zadanie aj podklady. Potom to už bude podľa toho, čo si práve budete priať.

Nepredávame rožky, tak je ťažké povedať presnú cenu, ak od vás nemáme zadanie. Len čo dáme dohromady zadanie, obratom vám dáme aj presnú cenovku. Inak orientačné ceny máme v cenníku, ale naozaj im hovoríme orientačné. Záleží na vás, čo všetko si budete priať.

Každý z Loomenov má veľa záujmov, ale to vás asi nezaujíma. Vďaka tomu, že spolupracujeme s ďalšími profesionálmi na rôzne odvetvia (predovšetkým teda v marketingu), tak sme schopní zaistiť aj ďalšie služby. Radi vám predstavíme, kto sú naši partneri, a možno vás tiež nadchnú.

Aj to sa môže stať. Niekedy sa to skrátka stane. Preto všetko priebežne konzultujeme a hľadáme ideálne riešenie, ktoré bude funkčné a zároveň s ním budete spokojný.

Určite vás toho zaujíma viac, tak sa nám ozvite a všetko prejdeme.

Ozveme sa vám