Online grafika

Zaujmite svojich potenciálnych zákazníkov v záplave reklám na internete. Ľahko sa to povie, ale už horšie sa to robí. Ak teda nie ste Loomen, to by potom vytvoriť pútavé bannery alebo newslettery nebol žiadny problém. Naopak, bola by to zábava.

Správne formáty bannerov vieme, teraz len od vás potrebujeme zistiť posolstvo. Ak pôjde o nejakú väčšiu kampaň, tak si na to môžeme sadnúť spoločne, pretože viac hláv viac vie. Navyše už máme niečo za sebou, a tak by sme vám mali poradiť dobre.

ukážte mi, čo viete

Online grafika nás baví a takisto nám ide

Dobre

Rýchlo

Bez chýb

Za dobrú cenu

Našlo by sa pár ďalších vecí k téme, ako robíme grafiku, ale radšej vám to ukážeme.

to chcem vidieť

Pár vizuálov na ukážku

NESKÚŠAJTE ELÉVOV, SPOĽAHNITE SA NA LOOMENOV

Doručujeme rýchlejšie než pošta

Služby, ktoré zaberú menej než 3 hodiny práce, budete mať do druhého pracovného dňa.

Tiež je na nás spoľahnutie

Spoľahnúť sa môžete nielen na termíny, ale aj dvojitú kontrolu, že je všetko bez chýb.

… a, samozrejme, sa to páči

Niekedy fungujú lepšie škaredé výstupy. U nás máme radšej tie pekné, funkčné. Taký dostanete.

ozvite sa mi

Čo by vás ešte mohlo zaujímať

Tu sú slová málo platné. Skrátka to urobte a uvidíte, že splníme vaše očakávania. Komunikujeme rýchlo, takže si hneď môžete overiť náš prístup. Takisto sa snažíme dodať grafické výstupy, ale tam záleží na tom, čo presne potrebujete. Samozrejme, že rýchlosť nie je na úkor kvality. Preto sa k nám klienti vracajú. Alebo to bude možno niečím iným, zistite to.

Na začiatku stačí telefón alebo e-mail, aby sme sa s vami mohli spojiť a vyriešiť presné zadanie aj podklady. Potom to už bude podľa toho, čo si práve budete priať.

Nepredávame rožky, tak je ťažké povedať presnú cenu, ak od vás nemáme zadanie. Len čo dáme dohromady zadanie, obratom vám dáme aj presnú cenovku. Inak orientačné ceny máme v cenníku, ale naozaj im hovoríme orientačné. Záleží na vás, čo všetko si budete priať.

Každý z Loomenov má veľa záujmov, ale to vás asi nezaujíma. Vďaka tomu, že spolupracujeme s ďalšími profesionálmi na rôzne odvetvia (predovšetkým teda v marketingu), tak sme schopní zaistiť aj ďalšie služby. Radi vám predstavíme, kto sú naši partneri, a možno vás tiež nadchnú.

Aj to sa môže stať, a úprimne, nebudete prvý ani posledný. Niekedy sa to skrátka stane. Preto všetko priebežne konzultujeme a hľadáme ideálne riešenie, ktoré bude funkčné a zároveň s ním budete spokojný.

Určite vás toho zaujíma viac, tak sa nám ozvite a všetko prejdeme.

Ozveme sa vám